دسته بندی ها
  Filters
  اطلاعات تماس
  جستجو

  تفاوت جنسی زنها و مردها

  مردها و زن ها به لحاظ جنسی کاملا متفاوت هستند که از جمله این تفاوت ها، در چگونگی تحریک پذیری جنسی آنهاست.

  در مردها⬅️ وقتی که قسمتی از بدن مرد توسط همسرش نوازش می شود، پیامهای تحریک آمیز توسط عصب های مرد بطور مستقیم به اندامهای تناسلی وی ارسال می گردد، به گونه ای که حتی در مدت زمان چند ثانیه مرد آماده بروز دادن واکنش جنسی می شود.

  در زن ها⬅️ وقتی زنی توسط همسرش مورد نوازش قرار می گیرد، پیامهای تحریک آمیز توسط عصب ها ابتدا به مرکزهای احساسی-عاطفی مغز زن ارسال می شوند تا در آنجا مورد بررسی قرار بگیرند. این بخش از مغز زن که مسوول ارتباطات جنسی و صمیمیت می باشد، با مراجعه به مخزن عشقی همسر، میزان توجه، محبت و صمیمیت همسر را در چند روز اخیر بررسی کرده و با توجه به میزان آن، تصمیم می گیرد که آیا پیام دریافت شده را به شکل تحریک جنسی به مناطق تحریک پذیر زن ارسال کند یا خیر.

  پس اگر نتیجه بررسی این باشد که محبت و توجه کافی در چند روز اخیر دریافت نشده یا بخاطر انجام رفتاری از همسرم ناراحتم، مرکز احساسی-عاطفی مغز زن فرمان می دهد که امشب رابطه جنسی برقرار نکن.

  و نتیجه این می شود که هر قدر مرد تلاش می کند تا همسر خود را تحریک کند، زن احساس تحریک شدن نخواهد کرد.

  پس آقای عزیز⬅️ قلب زن باید از محبت و توجه سیر باشد تا بدنش تشنه بدن شما باشد. همان لحظاتی که بی هیچ دلیل خاصی دستش را می گیری، موهایش را نوازش می کنی و ناغافل می گویی که دوستش داری، همان لحظاتی است که قلبش را لبریز از رضایت و شادی می کنی، و چنین قلبی آماده است تا در لذت عشق خود به لحاظ جنسی شما را نیز با خود سهیم کند.

  پایدار و لبریز از عشق باشید.

  منبع : مرکز آموزش و مشاوره بهارنکو

  انصراف از نظر