دسته بندی ها
  Filters
  اطلاعات تماس
  جستجو

  رفتارهایی که مرد را از لحاظ جنسی دلسرد می کند

  معاشقه و رابطه جنسی یکی از روش های ابراز احساسات و عواطف مردان به همسرشان است. اما گاهی خانم به واسطه عدم مهارت یا داشتن باوری اشتباه، ناخواسته شوهر خود را از لحاظ جنسی دلسرد می کند. بنابراین آگاهی از این عوامل در حفظ کیفیت رابطه جنسی ضرورت دارد که ان شاء الله به مرور به بررسی این عوامل می پردازیم.

  باور نادرست شماره ۱:  گاهی خانم برغم علاقه مندی به رابطه جنسی، گمان می کند که اگر نشان بدهد از این رابطه خوشش می آید، کم ارزش شده و جلف و شهوانی و بی بند و بار به نظر میرسد. بنابراین با انجام اعمال زیر به گونه ای رفتار می کند که گویی از معاشقه و رابطه جنسی خوشش نمی آید.

  استفاده از کلمات و عبارات تحقیرآمیز در رابطه جنسی مانند چقدر بد نوازشم می کنی، اه دهانت بو میده و ...

  ابراز احساس ناراحتی و معذب بودن از رابطه جنسی مانند آخ! دردم اومد، زود باش تمومش کن و ...

  انتقاد مداوم از شهوت مرد مانند تو منو فقط برای رابطه جنسی می خوای و ...

  استفاده از بیاناتی که حس اجبار را منتقل می کند مانند بیا زود باش کارت رو بکن تا زودتر خلاص شم و...


   اگر شما جزو این دسته از زنانی هستید که این باور نادرست را دارند باید بدانید که وقتی شما به گونه ای عمل می کنید تا نشان دهید از عمل جنسی متنفر هستید و یا علاقه ای ندارید، با رفتار خود این حس را به همسرتان منتقل می کنید که به اندازه کافی خوب نبوده و یا مرد مقتدری نمی باشد. زیرا اگر قوی بود می توانست کاری کند تا زنش او را بخواهد. همچنین اینکه شوهرتان را بواسطه علاقه اش به رابطه جنسی تحقیر کنید به وی احساس مورد قضاوت بودن غیرمنصفانه داده و او را به دفاع از خود وادار می کنید. بنابراین سعی می کند تا با سرد نشان دادن خود از بابت جنسی، نشان دهد که به وجود شما نیازی ندارد.

   راه حل تصحیح این باور نادرست  از نقش دختر خوب بازی کردن برای همسرتان دست بردارید و بدانید که یک مرد سالم از لحاظ فکری، روانی و احساسی، همسری می خواهد که او نیز از عمل جنسی لذت ببرد. بنابراین شما هم این حق را برای خود قایل شوید که هم پا با همسرتان از این میل مشروع و طبیعی خود لذت ببرید.

  ادامه دارد....

  منبع : مرکز آموزش و مشاوره بهارنکو

  انصراف از نظر