دسته بندی ها
  Filters
  اطلاعات تماس
  جستجو

  مراقبت بارداری و سلامت

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  کاور وای فای ضد امواج الکترومغناطیس

  کاور وای فای ضد امواج الکترومغناطیس

  60,000 تومان 80,000 تومان
  مودم های وای فای یکی از منابع مهم منتشر کننده تشعشعات الکترومغناطیس در منازل هستند. برد انتشار این امواج اکثرا بسیار بیشتر از مساحت منزل ماست. تا جایی که حتی همسایگان نیز می توانند از اینترنت بی سیم ما استفاده نموده و اینکه می توانند عوارضی نظیر اختلال در خواب، سردرد، خستگی و یا برخی اثرات بر روی سلامتی را ایجادکنند. از آنجا که اساسا استفاده نکردن از تکنولوژی های روز دنیا و جلوگیری از پیشرفت تکنولوژی غیر منطقی و غیر ممکن و در عین حال چشم پوشی از آثار مخرب سلامت این امواج نیز غیر عاقلانه می باشد، بنابراین بهتر است با استفاده از دانش روز دنیا، راهکاری ارائه شود تا میزان انرژی منتشر شده از این دستگاه به میزان مورد نیاز و مجاز برای سلامت افراد تقلیل یابد. همزمان با بسیاری از سازمانها و کشورها در سراسر دنیا، شرکت توسعه فناوری های پیشرفته نانو سینا نیز در معرفی کاور وای وای فای به دنبال این رویکرد بوده است که همزمان با استفاده صحیح از تکنولوژی، آثار مخرب آن را تا حد امکان کاهش دهد. جنس این کاورهای وای فای، پارچه ای با بافت ترکیبی از نخ نقره و الیاف نخ طبیعی می باشد. وجود الیاف فلزی سبب می شود این محصول خاصیت انعکاس امواج الکترومغناطیس را در بازه فرکانس 10 MHz تا 20GHz داشته باشد و میزان شدت امواج را به میزان30 dB تا 40 dB کاهش دهد تا بتوان علاوه بر استفاده از دستگاههای وای فای، سلامت خود و خانواده را حفظ نمود.
  لباس بارداری ضد امواج

  لباس بارداری ضد امواج

  645,000 تومان 870,000 تومان
  لباس های بارداری ضد امواج مای شیلد با پوشش کامل از سرشانه تا زیر شکم و پوشش 360 درجه ای به طور کامل از جنین در برابر امواج الکترومغناطیس ناشی از تلفن همراه، پارازیت های ماهواره، دکل های مخابراتی و ... محافظت می کند.
  لباس زیر آقایان ضد امواج

  لباس زیر آقایان ضد امواج

  259,000 تومان 349,000 تومان
  لباس زیر مردانه ضد امواج یکی از جدیدترین نوآوری‌ها و تکنولوژی‌ها در ترکیب الیاف پنبه، پلی‌استر و نقره می‌باشد. در ساخت این لباس به‌گونه‌ای عمل شده تا هم به‌عنوان لباس زیر ضد امواج دارای خواص دیگر ازجمله خواص ضد باکتری و ضد قارچ و ضد بو باشد.
  ست لباس نوزاد ضد امواج

  ست لباس نوزاد ضد امواج

  236,000 تومان 317,000 تومان
  سر و مغز نوزاد و کودک به سبب اندازه کوچکتر ، ظریفتر و نازک تر بودن پوست و استخوان های جمجمه و هدایت بیشتر سلول های عصبی بیشتر از افراد بزرگسال مستعد آسیب هستند. بنابراین تهیه ست لباس نوزاد برای نوزادان تازه متولد شده بسیار مفید خواهد بود.
  برچسب شیشه ضد امواج

  برچسب شیشه ضد امواج

  470,000 تومان 633,000 تومان
  تابش امواج الکترومغناطیس، مخفیانه وارد خانه می شود. سردرد و خستگی مزمن از جمله نشانه های قرارگیری در معرض این امواج است. برچسب های شیشه ای ضد امواج، منزل شما را از تابش های ناخواسته حفظ می کند. این محصول در درجه های شفافیت متفاوت وجود دارد.